İzole Fens ve Çitler

[İzole Fens ve Çitler]

İZOLE FENSLER
İzole fensler kare veya dikdörtgen kesitli CTP ızgaralar kullanılarak inşa edilirler.

Elektriksel olarak izole olması nedeni ile TRAFO MERKEZLERİ çevresinde İZOLE FENS olarak tek çözümdür. Bu tip uygulamalarda Fens ızgaraları , dikmeleri ve yere monte ayakları tamamen İZOLE FRP malzemeden imal edilmektedir.

Fiberglas malzemeden üretilen fensler inşaat ve ağır sanayi de dahil olmak üzere birçok sektör için harika bir yatırımdır.

Hafifliği ve kolay monte edilebilirliği yanında , TOPRAKLAMA , boyama veya bakım gerektirmediğinden dolayı uzun yıllar ilk günkü performansı ile hizmet edebilen değerli bir yatırımdır.

Elektriksel olarak izole olması nedeni ile TRAFO MERKEZLERİ çevresinde İZOLE FENS olarak tek çözümdür.

Aynı zamanda Tevzi Tablosu önünde ve elektronik laboratuarlarında izole yer kaplaması malzemesi olarak da yüksek performanslıdır.

Radar sinyallerini geçirmesi ve non-manyetik olması sayesinde HAVAALANI çevresinde çit olarak ve ticari ve savaş gemilerinde RADAR platformu çevresinde korkuluk olarak kullanılmaktadır.

İZOLE FENS panelleri de diğer FRP-CTP ızgaralar gibi yangın geciktiriciliği , düşük duman salınımı ve korozyona yüksek mukavemet özellikleri sayesinde GEMİ ve AÇIK DENİZ PETROL PLATFORMLARI'ında geniş bir uygulama alanına sahiptir.

FENS uygulamasında direk montaj usulleri:

1-izole tip FRP tabanlık ile yere ankerajlanabilir.
2-direkler beton dökülmeden önce ,kalıbın içine yerleştirilir.
3-Babalar üzerine bırakılmış kanallara takılabilinir.

 

Çatı ve Cephe Panelleri Kompozit Ürünleri
© Copyright 2011 turcograte.com
powered by nar bilişim