Üstü Kapalı Tip Izgaralar

[Üstü Kapalı Tip Izgaralar ]

COVERED GRATİNG(YÜZEYİ KAPLI IZGARALAR)

Bu tip ızgaralar,dolu levhanın destek aralığı ve taşıma yükü sorun olduğunda tercih edilebilen ürünlerdir. Geniş destek aralığı istendiğinde ,topuklu ayakkabı trafiği olan yaya yollarında ,rampalarda,altında yayaların gezdiği platformlarda yada üstünün tamamen kapalı olması istenen tank,kuyu vs.üzerlerinde emniyetle  kullanılabilir.İsteğe göre farklı tip ızgaraların üzerine ihtiyaca uygun kalınlıkta dolu levhalar kaplanabilir.   Izgara tipleri,kaplama levha kalınlıkları ve renk seçenekleri için sorunuz.

 

 

KAYMAZ BASAMAK KAPLAMALARI

Artık kaygan ve emniyetsiz bir durum almış eski merdiven basamaklarınızı zahmetsizce ve
tadilat gerektirmeden direk üzerine yapıştırıp kullanacağınız bu kaymaz basamak kaplamaları sorununuza kalıcı ve pratik bir çözüm sunmaktadır. Kumlu yüzeyi emniyetli bir tutuş sağlar.Mevcut ahşap,beton veya çelik basamakların üzerine kolaylıkla vidalanabilir.Kolay montajı basamakları yenilemekten çok daha ucuza mal olmaktadır.
Kaymaz basamak kaplamaları standart 38 mm farklı renklendirilmiş burunluk kısmı ile
üretilmektedir. Farklı renk ve ebatlar için satış danışmanımıza sorunuz.


DOL FRP LEVHALAR(SOLID PLATE)

FRP dolu levhalar mevcut ahşap,beton veya çelik kaygan yüzeylerin üzerine rahatlıkla uygulanabilen kaymayı engelleyen harika bir kaplama malzemesidir. Dolu levhalar istenilen reçine tipinde ve 3mm'den 18 mm kalınlığa kadar üretilmektedir. Dolu levhalar kaplanacak
alana pullu cıvata,klips ve ankerajlarla kolaylıkla monte edilebilir.Kaymaz,paslanmaz ve boya gerektirmez.

Çatı ve Cephe Panelleri Kompozit Ürünleri
© Copyright 2011 turcograte.com
powered by nar bilişim