Ürünlerimiz

Ctp ızgara

Ctp ızgara, yapı gereği %35ila 40'ı cam elyaftan, %60 ila 65'i reçineden oluşan bir maddedir. Ctp ızgara'nın bu özelliğe sahip olması, bu ızgaranın bildiğimiz diğer klasik ızgaralara göre daha hafif olmasını, korozyon dayanımının daha fazla olmasını, boya ve bakım gibi işlere ihtiyacı olmamasını ve anti iletken bir ürün olmasını sağlamaktadır. Ctp ızgara, çekme eğilme özelliği diğer metalik maddelere göre daha yüksek olan bir yapıdadır. Ctp ızgara, hangi ortamlarda kullanılacaksa, o ortama uygun olarak reçine tipi seçilmekte ve ctp ızgara üretimine geçilmektedir. Ctp ızgara, yapısı gereği elektrik akımını iletmeyen bir özelliğe sahiptir. Bu tür ızgaralar üretilirken üretim esnasında katalizörlerinde katılması ile yapılarında çok fazla olmayan bir su miktarı da olmaktadır.

Alev olması durumunda bulunan bu su bırakılarak alevin dağılmasını engellemektedir. İşte bu özellik sayesinde ızgara alevin ilerlemesinin engelleyen bir özelliğe sahip olmaktadır. Izgaranın, müşterinin isteğine göre kullanım yeri belirlenerek bu özelliği uygulamak mümkün olabilmektedir. Ctp ızgaraların kullanım alanları da çok geniş olabilmektedir. Her türlü endüstriyel tesislerde, gemi inşa sektörlerinde, arıtma tesislerinde, elektrik dağıtım ve trafo binalarında, petrol platformlarında, gıda sektörlerinde, kimya sektöründe, tekstil endüstrilerinde, askeri ve sosyal tesislerde kullanılmaktadır.

Ctp ızgara

Ctp ızgara, bu gibi yerlerde dış mekan güvenlik çiti, zemin döşemesi, platform ızgarası, yürüme yolu, kanal ızgarası ya da elektrik izolasyon ızgarası şeklinde kullanılmaktadır. Ctp ızgaraların sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Metal maddelere nazaran daha uzun ömürlü olan bakım gerektirmeyen, korozyona dayanıklı olan, çürümeyen ve paslanmayan özelliklere sahiptir. En önemli özelliği alev ilerletmemesidir. Ctp ızgaraların yapısı esnek olduğu için çok ağırlıklara maruz kaldıklarında daha sonra eski hallerine geri dönebilmektedirler. Bu yüzdende kalıcı bir hasara sebep olmaz. Dayanıklı Galvaniz ızgara olması onu çarpmalara Paslanmaz Izgara karşı da korumaktadır. Ctp ızgara istenilen kesitlerde, istenilen renklerde üretilebilmektedir. UV ışınlarından etkilenmeyen bir yapısı vardır. Ctp ızgaraların kesme ve delme işlemleri basit el aletleri yardımı ile kolaylıkla yapılabilmektedir. L tipi, C tipi ve M tipi olmak üzere 3 çeşit bağlantı Ctp profil parçası bulunmaktadır Ctp ızgara.


Çatı ve Cephe Panelleri Kompozit Ürünleri
© Copyright 2011 turcograte.com
powered by nar bilişim